WEB JADEJA JANKA DEKANKOVA sekcia o mne

Volám sa Janka Dekánková, venujem sa láskavým terapiám a pôsobím v Pezinku, kde žijem s manželom a s dcérou.

Už v puberte som bola veľmi vnímavá a cítila som povahové vlastnosti ľudí predtým, ako som sa s nimi stretla. Bola som veľmi zvedavá a keď som nenachádzala odpovede v bežnom materiálnom a kauzálnom svete, siahala som po alternatíve. Ako štrnásťročná som sa stala absolventkou Silvovej metódy ovládania vedomia, ako pätnásťročná som absolvovala prvý regres. O dva roky som sa ocitla u ľudového liečiteľa pracujúceho s energiami. Fascinovala ma myšlienka pomáhať ľuďom. Páčilo sa mi pracovať na vedomej úrovni so svojim podvedomím tak, aby môj život plynul pozitívnym smerom.

Vtedy som ešte netušila, že vedomá práca s podvedomím nestačí pre nastavenie úplnej spokojnosti. V trinástej komnate môjho podvedomia driemali spoločne pýcha a nízka sebahodnota.

Tieto dve kvality sa prejavili vtedy, keď som ich najmenej potrebovala. Ocitla som sa v ťažkej životnej situácii, ktorá mala za následok zrútenie mojich životných ideálov.  Až vtedy sa začalo moje ozajstné hľadanie toho, kto vlastne som, čo všetko ma ovplyvňuje a častokrát i ovláda proti mojej vôli. Vtedy som už mala 26 rokov.

Medzitým som si prešla rôznymi profesiami. Bola som obchodníčkou, sekretárkou, asistentkou vedenia či samostatnou referentkou a v neposlednom rade lektorkou pre skupinové cvičenia detí s rodičmi vo veku od 3. mesiacov do 3. rokov. Popritom som tancovala, venovala sa tvorbe dámskych tanečných kostýmov, neskôr som spievala v kapele i v zbore a moderovala rôzne podujatia.

Všade, kde som sa ocitla, a pri všetkom, čo som robila, nechýbalo pre mňa to najpodstatnejšie – človek. Predstavoval pre mňa fascinujúci vesmír hodný mojej pozornosti a potreby skúmania. Čím ďalej som bola na ceste vlastného života, tým viac som potrebovala rozumieť sebe a ľuďom okolo seba.

 Za podpory najbližších som mohla zažiť rôzne druhy terapií. Každá bola pre mňa nesmierne prínosná, pomohla mi rozšíriť obzory vedomia, pochopiť čo je vyššie JA, ako s ním pracovať a prostredníctvom neho nadviazať spoluprácu so ZDROJOM (v spoločnosti známom ako BOH). Absolvavala som kurzy Reiki I a II, kurz Kineziológie, na ktorý nadviazal kurz Emočný kód, SRT I a II, kurz Numerológie Jaroslava Baka a kurz Regresnej terapie.

Každý absolvovaný kurz ma posunul k zvedomeniu samej seba. Konečne som sa mohla vnímať vo svojej celistvosti. S narastajúcou pozitívnou skúsenosťou rástla túžba odovzdať poznatky a skúsenosti klientom, ktorí stáli o pozitívnu zmenu.

Od roku 2008 dodnes pomáham ľuďom nájsť samých seba. Je toho veľa, čo Vám viem odovzdať a čo Vás viem naučiť.

Vitajte na mojej stránke. 

Vďaka Vám za zdieľanie